• Головна
  • На Броварщині відбулася військово-патріотична акція: «Обери військову професію»
15:00, 18 листопада 2018 р.

На Броварщині відбулася військово-патріотична акція: «Обери військову професію»

На Броварщині відбулася військово-патріотична акція: «Обери військову професію»

Головна мета зазначеного заходу – підвищити престиж військової служби, проінформувати учнів загальноосвітніх навчальних закладів зі всієї Броварщини  про військові спеціальності, а також надати допомогу у виборі майбутньої професії.

Професія військового завжди була оповита ореолом героїзму та пригод. Бути військовим було престижно колись і нині, адже хіба може бути для чоловіка шляхетніше заняття, ніж захищати Батьківщину. 

Кожен хлопчисько в дитинстві мріє бути захисником своїх рідних і близьких. Стояти на сторожі рубежів рідної землі властиво кожному патріотові своєї Батьківщини. 

Професія військового надзвичайно затребувана суспільством, військова служба не лише дисциплінує людину, вчить відповідальності за своє життя і життя товаришів, а й дає можливість самореалізуватися у професії, розвиватися і самовдосконалюватися.
Для проведення ефективної профорієнтаційної роботи Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» організовує та проводить різноманітні профорієнтаційні заходи щодо ознайомлення молоді з вибором майбутньої професії. Саме тому було проведено районну військово-патріотичну акцію «Готуємося до захисту Вітчизни». Учасники акції – школярі старшого шкільного віку Богданівської ЗОШ І-ІІІст., ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІст., Пухівської ЗОШ І-ІІІст., Погребської ЗОШ І-ІІІст., Плосківського НВО, Світильнянського НВК, Требухівської ЗОШ І-ІІІст., Зазимського ЗЗСО, Калинівської ЗОШ І-ІІІст та ЗНЗ Великодимерської ОТГ (всього 135 школярів) відвідали в/ч 3027 (с.Нові Петрівці, полігон Збройних сил і Нацгвардії). Учасники акції ознайомилися з бойовою технікою (БТР – ЗЕ, бронеавтомобіль «КОЗАК», БРДМ, броньований автомобіль КрАЗ, автомобіль КрАЗ «Вахтовка»)та із стрілецькою зброєю (автомат АК-74; РПГ; ПГ- 25; СВД). Школярам продемонстрували інноваційний кінологічний центр, розташований на території військової частини та показові тренування кінологів зі службовими собаками.
Даний захід спрямований на підвищення престижу військової служби, інформування молоді про існуючі військові спеціальності, а також надання допомоги у виборі майбутньої професії.

Читайте також:

Поліцейське свавілля в Броварах (відео)
Берінчик і Малиновський проведуть титульні бої у Броварах
Зустріч: Рятувальники поділилися досвідом з броварськими учнями

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари Броварщина Вибір Професії Молодь
Останні новини
Оголошення
live comments feed...