• Головна
  • !ВІДМОВЛЕНО! У броварських школах та садочках не буде надлежної охорони!
12:00, 8 листопада 2018 р.

!ВІДМОВЛЕНО! У броварських школах та садочках не буде надлежної охорони!

!ВІДМОВЛЕНО!  У броварських  школах та садочках не буде надлежної охорони!

Нагадаю: ВАЖЛИВО!!! Безпека дітей понад усе! 11 вересня, розгляд засідання виконавчого комітету Броварської міської ради було винесено дві електронні петиції, що набрали необхідну кількість голосів: щодо фінансування охоронних послуг шкіл і садочків та щодо фінансування футбольного клубу “Альянс”

4-го листопада надійшла відповідь від виконавчого комітету Броварської міської ради щодо забезпечення всіх закладів освіти в Броварах якісною охороною.

Як інформується в соц. мережі, через суму, яку доведеться виплачувати охороні, та яка буде становити близько 67 млн грн в рік, в такій "розкоші" довелося відмовити. 

Для того щоб встановити спецобладнання для охорони знадобиться 10 млн грн. Водночас, як бюджет управління освіти й науки Броварської міської ради за 2018 рік складає 345 млн грн.
Але також у відповіді було зазначено, що з цього бюджету було виділено 2 млн грн для впровадження пілотних проектів щодо встановлення систем відеоспостереження в ЗОШ №2 ім. В. О. Сухомлинського, ЗОШ №7 та ЗОШ №10.

Говорили-балакали, сіли та заплакали. Безумовно в адміністрації охорона і відеоспостереження є, адже там сидять депутати і поважні персони. А дітей охороняти не потрібно,  достатньо бабусі чи дідуся на вході.

Звичайно адміністрації  -  бракує коштів на безпеку дітей.  Що має статися, щоб чиновники думали про свій народ і тим більше про дітей... Більшу частину дня наші діти знаходяться в садах та школах. У влади зовсім інші пріоритети!

Читайте ще: ВАЖЛИВО!!! Безпека дітей понад усе!

В Броварській райдержадміністрації велику увагу приділили питанню щодо профілактики дитячої злочинності

Психологічний терор, побиття, цькування - карається законом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа діти охорона Бровари гроші пріоритети деньги влада дети охрана
Оголошення
live comments feed...