• Головна
  • Поліцейським і рятувальникам збільшать зарплату
11:20, 5 листопада 2018 р.

Поліцейським і рятувальникам збільшать зарплату

Поліцейським і рятувальникам збільшать зарплату
Поліцейським і рятувальникам збільшать зарплату і дадуть іпотечні кредити
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що з початку 2019 року буде введено в дію нові механізми соціального забезпечення поліцейських і рятувальників.
Про це він заявив в суботу, 3 листопада, під час робочої поїздки на Буковину, інформувала прес-служба МВС.
"Поліцейські і рятувальники - це ті структури, які забезпечують хребет нашої державності, ключові учасники нашого державного розвитку. Для нас головне, щоб кожен був мотивованим, поважав свою роботу і бачив перспективи розвитку", - зазначив Аваков.
За його словами, нові механізми соцзабезпечення, серед яких підвищення заробітної плати, компенсація за наймання квартир і система фінансового лізингу на придбання власного житла, будуть введені в дію з початку 2019 року.
"Рішенням КМУ ми підвищили заробітну плату для поліцейського і рятувальника на 30%. З першого січня мінімальна зарплата для працівника ГСЧС складе 9000 гривень, для поліцейського - 9200 гривень", - вказав Аваков.
Міністр повідомив, що з першого січня наступного року вводиться в дію механізм компенсації за найм житла. Так, в районному центрі компенсація за наймання складе від 1900 до 2900 гривень, в обласному центрі від 2900 до 4300 гривень.
Також Аваков уточнив, що в 2019 році молодий патрульний поліцейський, починаючи з другого року служби, буде мати право укласти договір іпотеки на двадцять років, в рамках якого всі відсотки по ньому буде платити держава.
"У проміжку з двох до п'яти років, якщо ви працюєте добре, держава списує з вас 10% загальної суми, 5-10 років - 20%, потім 30% і всього до 40% суми списуються державою. При народженні дитини - держава відразу спише 5% від суми. За другу народжену дитину - ще 5% спишемо ", - зауваживв глава МВС.
Він запевнив, що механізм державного лізингу буде працювати і для тих, хто вже давно перебуває на службі.
Раніше Президент Петро Порошенко заявив, що дав доручення на 37% підняти грошове забезпечення військовослужбовцям. За його словами, солдати на передовій отримуватимуть не менше 21000 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПОЛІЦІЯ РЯТУВАЛЬНИК ЗАРПЛАТА ГРОШІ
Оголошення
live comments feed...