• Головна
  • СОЦМЕРЕЖА ДЛЯ ГОСПОДАРІВ СОБАК
13:02, 3 листопада 2018 р.

СОЦМЕРЕЖА ДЛЯ ГОСПОДАРІВ СОБАК

СОЦМЕРЕЖА ДЛЯ ГОСПОДАРІВ СОБАК
ЗАПУЩЕНА ПЕРША В УКРАЇНІ СОЦІМЕРЕЖА ДЛЯ ГОСПОДАРІВ СОБАК
Нещодавно був створений сервіс Pets Dating - перша в Україні соціальна мережа для господарів собак. Поки вона розрахована на київську аудиторію, але планується, що в подальшому нею зможуть користуватися жителі всієї країни. Головна ідея сервісу Pets Dating полягає в запуску унікального онлайн-ресурсу, який принесе максимальну користь всім "собачникам" України.

Основна мета створення Pets Dating - об'єднати всіх власників собак в столиці, надати зручну платформу для спілкування і пошуку всієї необхідної інформації для турботи про улюбленого вихованця. На сайті Pets Dating - dog-friendly атмосфера, де можна ділитися найважливішими моментами і показати свою собаку світу. Творці сервісу підкреслюють, що не має значення, чи є у вихованця родовід, головна умова приєднання до товариства - це любов до собак.

Головна "фішка" нового сервісу - це те, що він створений в форматі соціальної мережі. На сайті можна створити профіль себе і вихованцеві. Можна запрошувати приєднатися до спільноти інших "собачників", публікувати фото і відео, створювати тематичні групи і заходи, ділитися досвідом і знаходити відповіді на будь-які питання про вихованців.

Також в розпорядженні користувачів сервісу Pets Dating - великий каталог організацій. В онлайн-довіднику зібрана вся контактна інформація про ветлікарні, ветеринарних аптеках, грумінг-салонах, зоомагазинах та інших місцях, які потрібно відвідувати кожному господарю домашньої тварини. Запропоновано зручні карти і можливість прокласти маршрут до пункту призначення

На сайті є блог з цікавими і корисними статтями на "собачі" теми, планується публікація незалежних оглядів столичних ветерінарок і ін. Організацій. 


У розпорядженні відвідувачів сайту - безкоштовна дошка оголошень, де можна шукати і розміщувати оголошення на будь-яку тематику, яка стосується собак. Хтось хоче купити цуценя, хтось - знайти людину, яка б могла вигулювати його собаку. На Pets Dating можна розміщувати будь-які оголошення. Також на сайті є розділ "Пошук потєряшек", який в перспективі повинен полегшити пошук втрачених улюбленців.

Реєтрація тут:
СОЦМЕРЕЖА ДЛЯ ГОСПОДАРІВ СОБАК
Вам буде цікаво:
Новий закон про домашніх тварин: штраф 20тис. грн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СОЦСЕТЬ УКРАИНА СОБАКА ХОЗЯИН СОБАКА САЙТ
Оголошення
live comments feed...