У Броварському районі чиновники сільради завдали бюджету збитків

У Броварському районі чиновники сільради завдали бюджету збитків, Иванова Аня

У прокуратурі Київщини повідомили про відкриття кримінальної справи стосовно чиновників сільської ради в Броварському районі, через бездіяльність яких забудовник не сплатив пайову участь в сільський бюджет.

Про це повідомляє інформаційний портал " Моя Київщина " з посиланнямна прес-службу прокуратури Київської області.

Установлено, що у 2009 році рішенням однієї із сільських рад Броварського району затверджено договір пайової участі у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села. Згідно вказаного договору, забудовник зобов'язується сплатити до місцевого бюджету кошти пайової участі у зв'язку із забудовою житлового масиву.

Однак, як з'ясувалось, вказані кошти забудовником не сплачувались та посадовими особами сільської ради не вжито відповідних заходів для їх стягнення до місцевого бюджету.

Таким чином, в результаті неналежного виконання посадовими особами сільської ради своїх службових обов’язків, місцевим бюджетом сільської ради недоотримано майже 5 млн грн коштів пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту від забудовника.

За вказаним фактом Броварською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 367 КК України за фактом неналежного виконання посадовими особами однієї із сільських рад Броварського району своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки.

mykyivregion
Бровари
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі