• Головна
  • Яка доля майбутніх ДЮСШ в Броварах
18:22, 21 вересня 2018 р.

Яка доля майбутніх ДЮСШ в Броварах

Яка доля майбутніх ДЮСШ в Броварах

На постійних депутатських комісіях, котрі передують черговій сесії Броварської міської ради,неабиякі дебати розгорнулися навколо питання про створення двох комунальних закладів,комунальної дитячо-юнацької школи з футболу та ДЮСШ з ушу і єдиноборств.

Одні депутатипідтримують такі ініціативи, інші народні обранці навпаки вважають, що це удар по міськомубюджету, так як збиткових комунальних підприємств у місті й без того достатньо.

Окрім того, в рамках обговорення цього питання проходили зустрічі з представниками міськихсекцій різних видів єдиноборств та футбольних шкіл міста. І якщо, представники клубів зєдиноборств наче дійшли між собою згоди, то у футбольних колах багато невдоволених такимиперспективами.

Кореспондент ІА “Погляд” звернувся за коментарем до начальника відділу молоді та спорту БМРДмитра Рожкова. Ось що він розповів:“На наступну сесію, 27 вересня, відділ молоді та спорту надав пропозицію, яка на нашу думкудасть позитивний імпульс розвитку дитячого спорту в Броварах, – про створення двох комунальнихзакладів згідно чинного законодавства. Підпорядковані вони будуть Броварській міській раді. Длячого це робиться? Всі ми бачимо, як стрімко розвивається, наприклад, футбол у нашому місті. Вжеє п’ять приватних футбольних шкіл і відкриваються нові. Ось для того, щоб впорядкувати відносиниміж ними та задля підтримання в належному стані майданчиків та полів, де вони займаються, іпланується створити цей заклад. Щоб кожен з тренерів проходив медичний огляд, курсипідвищення кваліфікації, щоб кожен був закріплений за певним майданчиком та мав свій час настадіоні, який будується. Будуть також визначені пріоритетні напрямки, за якими будутьпрацювати методисти. Щоб ми могли вийти на новий рівень і брати участь не тільки в обласнихзмаганнях, але й в чемпіонатах України. А далі – показати за два-три роки достойний результат і вмайбутньому на базі цього закладу створити спеціалізовану ДЮСШ олімпійського резерву. Отже,основна ідея на даний час полягає в тому, щоб закріпити за новоствореним комунальним ДЮСШстадіони та дати повне матеріальне забезпечення. А так як не всі в змозі оплатити ті немалі кошти,що пропонуються в клубах, то у батьків дітей, які мають бажання займатися футболом і взагаліспортом, буде вибір: чи віддавати дитину на безкоштовну основу в ДЮСШ, чи на платну вприватний клуб чи академію. Ми запропонуємо всім тренерам приватних шкіл,що виявлять бажання увійти в стуктуру комунального закладу, достойну заробітну плату таекіпірування. Тому, при позитивному вирішенні цього питання, результат має бути.”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари
Оголошення
live comments feed...