• Головна
  • У Броварах то є пішохідний перехід, то немає
17:25, 17 вересня 2018 р.

У Броварах то є пішохідний перехід, то немає

У Броварах то є пішохідний перехід, то немає

В Броварах уже декілька днів точиться багато обговорень про колишній пішохідний перехід по вулиці Гагаріна в мікрорайоні "Порошинка".

Все наче й правильно зробили – спочатку ввели в дію світлофор з переходом,метрів на 40 далі від старого, на перехресті вулиць Чорновола, Гагаріна, Київська,та зняли знаки 5.35.1/2 "Пішохідний перехід". Потім поклали новий шар асфальту на дорожню розмітку.Здавалося б все: знаків немає, розмітки теж, що ще треба…

Але люди, які роками користувалися цим переходом навіть не зауважують на ці зміни, а сміливокрокують вперед, ображаються, коли їм сигналять та шлють водіям в усній формі всілякі “привіти”.Більше того, місцеві драйвери зазвичай теж зупиняються та пропускають пішоходів.

У Броварах то є пішохідний перехід, то немає, фото-1

І ось у переддень Дня міста нанесли свіженьку розмітку, де вже красується суцільна смуга.Все, переходу немає! Залишилися тільки доріжки з обох сторін до дороги, які і стимулюють людейперейти саме тут.

У Броварах то є пішохідний перехід, то немає, фото-2

Була схожа ситуація з переходом біля супермаркету "ВАРУС" по тій же Гагаріна, але там оперативнопоставили парканчики і питання вирішилося. В цьому ж випадку про це не подбали і тепер виникаєбезліч аварійних ситуацій, котрі жваво обговорюються в соцмережах.Невже потрібно чекати, коли станеться біда?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари
Оголошення
live comments feed...