• Головна
  • Drop1.top - коротко і ясно про одну з кращих дропшіпінгових майданчиків на території СНД
Новини компаній
17:15, 5 вересня 2018 р.

Drop1.top - коротко і ясно про одну з кращих дропшіпінгових майданчиків на території СНД

Новини компаній

Пряма поставка, або ж дропшіпінг, стала особливо популярним способом доставки товарів з інтернет магазинів. Дропшіпінг активно використовується в усьому світі, але на пострадянському просторі складно знайти знаючу людину або компанію, що працює в цьому сегменті.

У 2010 році в Україні почала свою роботу невелика на той момент майданчик дропшіпінга, що надає свої послуги на сайті https://drop1.top/. За 8 років чесної і кропіткої роботи компанія стала лідером не тільки в Україні, а й на всій території СНД.

Відмінною особливістю майданчика є наявність кваліфікованої call-центр бази. Фахівці допоможуть продати і прорекламувати товар, підприємець ж зможе в будь-який момент прослухати розмову оператора з клієнтом. Кістяк компанії складають утворені економісти, які обробляють кожну заявку і не втратять жодного клієнта. Працівники Drop1 також надають послуги з написання продажних текстів та описів для товарів, створюють Лендінзі і яскраві заголовки.

У https://drop1.top/ є ряд незаперечних переваг перед конкурентами:

• Відправка товару в день замовлення. Компанія здійснює відправку товару зі складу рівно в той же день, в який клієнт оплатив його. Це прискорює сам процес доставки і збільшує розмір викупу.

• Стабільне наявність товару. Необхідний товар завжди є в наявності на складах, виключені будь-які несправності і шлюб.

• Обробка кожного замовлення. Оператори call-центру обслуговують замовлення незалежно від кількості заявок, що істотно підвищує швидкість роботи, клієнти витрачатимуть менше часу на дзвінок.

• Ціна обробки замовлення call-центром встановлюється дропшіпером (підприємцем).

• Вартість товару залишається незмінною. Ціна товарів на складі не змінюється в залежності від зростання або падіння курсу валюти, і її можуть редагувати заздалегідь оголошується посередником.

• Відрахування за додаткові продажу. У разі продажу оператором call-центру товару на додаток до основного, підприємець в такому ж порядку отримує відрахування і за ці товари.

• Зручний старт. Майданчик не бере передоплату у дропшіпера за початок роботи. Реєстрація на сайті і старт роботи абсолютно безкоштовні, що дозволяє користуватися послугами майданчика навіть починаючим підприємцям.

Віддавши в розпорядження майданчики Drop1 турботи про доставку, просуванні і продажу товарів з інтернет магазину, можна заощадити чимало часу для розвитку сайту, відкриття нових проектів або турботи про близьких і друзів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...