• Головна
  • У Броварах збираються запровадити приватну охорону у дитсадках та школах
13:36, 13 вересня 2018 р.

У Броварах збираються запровадити приватну охорону у дитсадках та школах

У Броварах збираються запровадити приватну охорону у дитсадках та школах

11 вересня, виконком Броварської міської ради розглянув петицію щодо фінансування охоронних послуг шкіл і садочків.

Про це повідомляє інформаційний портал " Моя Київщина " з посиланням на " Трибуна Бровари ".

Петиція щодо охорони загальноосвітніх шкіл та дитячих навчальних закладів була опублікована на сайті 26 червня та набрала 264 голоси. Авторка електронного звернення, Наталія Тараймович, запропонувала забезпечити всі навчальні заклади міста якісними та професійними послугами охоронної фірми за рахунок бюджетних коштів. Як пояснює пані Наталія, станом на сьогодні броварські школи охороняють сторожа, роботу яких спонсорують батьки і не завжди цих коштів вистачає.

Начальник відділу роботи зі зверненнями громадян ЦНАП Тетяна Коморна запропонувала: “Направити на розгляд управлінню освіти та науки броварської міської ради, вивчити та надати пропозиції щодо можливості та доцільності посилення організаційної роботи загальноосвітніх шкіл та дитячих навчальних закладів”.

Міський голова Ігор Сапожко зазначив, що “ця проблематика сьогодні існує на кожній території шкіл: третя школа, друга школа. НВК сьогодні вранці піднімав це питання.” І вніс декілька додаткових пропозицій:

1. Управлінню освіти та науки надати пропозиції та прорахунок охоронних послуг шкіл та садочків за рахунок бюджету міста на розгляд фінансовому управлінню. А також депутатам міської ради на розгляд під час сесії стосовно включення до Програми фінансування.

2. Надати пропозиції на 2019 рік щодо здійснення ремонту та капітального ремонту огородження шкіл та садочків, приведення їх в належний стан.

3. Вивчити питання щодо закриття територій даних закладів після закінчення навчального процесу та відповідного відкриття їх вранці.

“Я думаю, що батьки вас підтримають, в тому, що території шкіл мають після закінчення навчального процесу бути закритими, а не для проходження і гуляння з собаками”, – прокоментував своє рішення міський голова.

Після погодженням з ініціаторами питання щодо даних правок, члени виконкому одноголосно прийняли петицію з відповідними змінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари
Оголошення
live comments feed...