• Головна
  • Сумна доля стадіону в Броварах
13:29, 11 вересня 2018 р.

Сумна доля стадіону в Броварах

Сумна доля  стадіону в Броварах

Бровари – місто з понад 100-тисячним населенням, яке розбудовується великими темпами, і посідає в країні третє місце за кількістю введеного в експлуатацію житла на одного мешканця після Ірпеня та Бучі.

І водночас є містом, котрене має жодного футбольного стадіону…

Стадіон “Спартак”, на якому свого часу грали броварські футбольні команди майстрів, перебуває на балансі області. Стан самоїспоруди й газону наразі в жахливому стані. Ще одинстадіон розташованийна території Броварського Вищого училища фізичної культури і…теж належить області.

Минулого року питання ніби зрушило з місця –після довгих обговорень та суперечок, все ж таки булоухваленерішення про будівництво в парку “Перемога” на місці запасного поля сучасного стадіону зі штучним покриттям. Було проведено розрахунки та виділені відповідні кошти у розмірі близько 7-ми мільйонів гривень. Здавалося б, що ще потрібно? Як виявилося з часом – порядний генпідрядник.

Сумна доля броварського стадіону

Сумна доля броварського стадіону

Договір підряду між відділом капітального будівництва Броварської міської ради та ТОВ “Теплобудіндустрія” було укладено 17 липня2017року, і робота закипіла. Однак лише до перших морозів –вже наприкінці того ж таки2017–го роботи зупинилися.

Сумна доля броварського стадіону

Сумна доля броварського стадіону

“Звісно,зима, морози,– подумав дехто – ось потеплішає і все завершиться”.Але…

Виявилося, що у підрядника скінчилися кошти та потрібно дофінансувати цей дороговартісний проект, а депутати проти додаткових видатків. Вже давно перетнув свій екватор2018-ий, а “віз і нині там”– недобудований стадіон, який обіцяли помпезно відкрити цьогоріч на день міста, вже вкрився бур’яном. Подейкують, що на папері начеб то його й відкрили, говорять навіть про «підписаний акт прийняття» робіт. Але то тільки чутки, томужурналіст ІА “Погляд” звернувся за коментарем до начальника відділу капітального будівництваміськвиконкомуЛюдмили Павлик:

“Цей об’єкт не дофінансований. Якщо по договору сума складає 17 мільйонів, то на даний час профінансовано близько 12 мільйонів. Відносини з підрядником склалися не дуже добрі, він виявився безвідповідальним і недобросовісним. Тому зараз будемо по факту закривати об’єми виконаних робіт. Авже після реорганізації, це приблизно в грудні місяці, по системі “ProZorro” проводити новий тендер. Відмічу, що сам газон нами вже проплачено і ми маємо гарантійний лист від субпідрядної компанії “Інтератлетика”, що він знаходиться у них на збереженні.Більше про перспективи будівництва та час його завершення, наразі, сказати нічого не можу.”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари
Оголошення
live comments feed...