У Броварах через афериста мешканці новобудови можуть залишитися без домівки

У Броварах через афериста мешканці новобудови можуть залишитися без домівки

Народний депутат Павло Різаненко звернув увагу громадськості та правоохоронців на проблему, що сталася через банкрутство будівельної компанії у Броварах

Про це повідомляє інформаційний портал " Моя Київщина " з посиланнямна " At Brovary ".

Як з'ясувалося, у червні 2018 року постановою Господарського суду Київської області ТОВ БДК "Меркурій" було визнано банкрутом і призначено ліквідатором арбітражного керуючого Сергія Буличова.

Про "подвиги" цього чоловіка чули майже всі. Саме він був членом злочинного угрупування, яке, під командуванням Анатолія Гунька, незаконно привласнило ділянку ДП "Радіопередавальний центр" площею понад 115 га і вартістю майже 120 млн грн, а також за півроку до анексії АР Крим окупації Донецької та Луганської областей, це саме угрупування пішло проти закону та знищило працююче обладнання Радіопередавального центру, за допомогою якого радіосигналом було покрито 95 % території України, у тому числі окуповані території.

Прокуратура Київської області вже повідомила членам цієї групи та самому Буличову про підозру в цих справах, проте зараз історія зовсім не про це.

Після того, як Сергія Буличова призначили на згадане спочатку місце, в липні 2018 року власникам квартир прийшли листи від цього чоловіка, де йшла мова про те, що мешканці, нібито, мають якусь наявну заборгованість за договорами купівлі-продажу майнових прав.

Лист також містив в собі вимогу сплатити цю вигадану заборгованість. Люди, які отримали цей "папірець", відправили Буличову документи, які підтверджували факт сплати за нерухомість. Зазначимо також і те, що всі власники квартири заплатили за помешкання повну суму та оформили право власності у встановленому законодавством порядку.

Проте Сергія це не зупинило й через місяць мешканцям будинку по вул. Симоненка, 113-а знову надійшли листи. У цей раз чоловік заявив що ніяких документів, які б підтверджували сплату "заборгованості", він не отримав і тому тепер повідомляє про одностороннє розірвання договору купівлі-продажу квартир.

Власники квартир не стали цього терпіти й тому подали заяву про злочин до правоохоронних органів на Сергія Буличова. Проте беручи до уваги репутацію чоловіка, мешканці цього будинку й справді можуть залишитися без даху над головою.

mykyivregion.com.ua
Бровари
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі