• Головна
  • З міського бюджету Броварів вкрали ще 300 тисяч гривень
16:17, 25 серпня 2018 р.

З міського бюджету Броварів вкрали ще 300 тисяч гривень

З міського бюджету Броварів вкрали ще 300 тисяч гривень

Чи знаєте ви, що кожного дня в Україні оголошується 4-5 тисяч аукціонів на проведення публічних закупівель?

І значна їх частка відбувається з порушеннями – так, лише за рік існування порталом Dozorro опрацьовано близько 10 тисяч сумнівних тендерів, і це лише ті ситуації, де пильні конкуренти або громадськість почали бити на сполох. Але ще більша кількість випадків досі залишається поза увагою, і мільярди гривень через відкати та лазівки у тендерному законодавстві продовжують зникати з бюджету і – фокус-покус! – опиняються у кишенях нечистих на руку чиновників і наближених до них бізнесменів.

«Давайте будемо реалістами – державні службовці в наших реаліях не можуть перевірити все, і нам ще достатньо довго ще взагалі чистити державну службу для того, аби тут працювали справді лише професійні, моральні, порядні і патріотичні люди», - коментує стан справ перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, який відповідає в уряді за реформування системи публічних закупівель, - «Тому, звичайно, допомога і контроль громадського суспільства є обов’язковим і необхідним».

Наразі система Prozorro генерує близько 3-4 терабайтів даних на місяць, і ця інформація абсолютно відкрита для аналізу, а на платформі Dozorro для громадських організацій, які готові приділяти більше часу онлайн-моніторингу держзакупівель роботи, впроваджуються окремі кабінети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари

Коментарі

Оголошення
live comments feed...