• Головна
  • У Броварах ледь не обвалився двоповерховий гуртожиток
16:08, 22 серпня 2018 р.

У Броварах ледь не обвалився двоповерховий гуртожиток

У Броварах ледь не обвалився двоповерховий гуртожиток

Уночі з 19 на 20 серпня в двоповерховому гуртожитку на вул. Сергія Москаленка, 17 відвалилася частина стіни.

Ніхто з людей, на щастя, не постраждав. Однак, як стверджують експерти, це лише початок зовнішнього руйнування старої споруди, і якщо терміново не вжити необхідних заходів, подальше руйнування гуртожитку – неминуче

Про це повідомяє « Моя Київщина » з посиланням на« Трибуну Бровари »

55-літній двоповерховий гуртожиток–«пам’ятник» часів Радянського Союзу, що залишився від заводу «Торгмаш».

Лише кілька років тому будівля перейшла у власність міста. Мешканці старезного будинку неодноразово зверталися у мерію з проханням його відремонтувати, однак гроші місто знайшло лише цього року. З весни і почали «підлатувати». Нещодавно підрядна організація завершила ремонт душової та пральні на другому поверсі та розпочала ремонті роботи таких приміщень на першому.

Напередодні робіт УЖКГ звернулося до ФОП «Романенко І.Ю.» з проханням обстежити та надати оцінку стану будівельної конструкції, зокрема, що стосується підсилення фундаменту. Після попереднього огляду експерти повідомили, що всередині будівля має значні тріщини, та потребує ретельного обстеження. Проте на цю процедуру не було передбачено коштів, тож рішенням міської ради від 16 серпня внесено зміни до обсягів фінансування на 2018 рік програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою міста Бровари на 2017–2021 роки. Так, на капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення (у тому числі, проектні роботи) на вул. Сергія Москаленка,17 виділено1112 тис. грн.Окремо до програми було внесено п. 1.15. “Експертне обстеження технічного стану житлового будинку №17 по вул. Москаленка Сергія” та профінансовано у сумі25 тис. грн.Однак будинок не дочекався дій і один із кутів обвалився.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари

Коментарі

Оголошення
live comments feed...