
18:41, 2 серпня 2018 р.
Поліція затримала грабіжників, які залізли до будинку пенсіонерки

Оперативники Броварського відділу поліції затримали зловмисників, які три місяці тому в балаклавах увірвалися до будинку 69-річної пенсіонерки.
Нападниками виявилися 30-річний броварчанин і його 31-річний раніше судимий товариш, повідомляє Відділ комунікації поліції Київської області .
Як тоді повідомляла поліція, злочинці, погрожуючи зброєю, зірвали з шиї жінки золотий ланцюжок і забрали всі матеріальні цінності – загальною вартістю у понад 2 тисячі доларів США, ноутбук та інші ювелірні прикраси.
«Речові докази вилучені. Затриманим повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою»,– повідомляє поліція.
Триває розслідування у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Поліцейські перевіряють молодиків на причетність до скоєння аналогічних злочинів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
Вчора
12:04
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення