Кредит готівкою від «ШвидкоГроші»

Кредит готівкою від «ШвидкоГроші» , Владов Сергей Витальевич

Незважаючи на зростаючу популярність онлайн-позик, кредит готiвкою залишається затребуваним для самих різних цілей.

Найчастіше українці запозичують гроші на оплату рахунків за комунальні послуги, покупка електроніки або побутової техніки, оплату подорожі та інші потреби. Сума позики в такому випадку рідко перевищує 5-10 тисяч гривень, що робить більш вигідним отримання грошей готівкою, ніж банківський переказ, який може включати в себе комісію і витрати по карті, такі як оплата овердрафту. Компанія «ШвидкоГроші» пропонує готівкові кредити в 42 містах України на вигідних умовах.

Кредит готівкою від «ШвидкоГроші» , фото-1

Можливості позики від «ШвидкоГроші»
Кредит, у класичному вигляді – це позика грошей з умовою повернення повної суми і відсотків до неї. Оформлюючи позику у банку Клієнт повинен надати затребуваний пакет документів, які мають підтвердити його особистість та платоспроможність, що є ключовим пунктом кредитування. Найбільш частими причинами відмови у видачі позики стають:

 • відсутність офіційного працевлаштування;
 • відсутність довідки про рівень доходу;
 • погана кредитна історія;
 • відсутність застави;
 • неможливість надати поручителів.

На відміну від банків, компанії «ШвидкоГроші» працює у іншому сегменті ринку кредитно-фінансових послуг, який передбачає виключно невеликі суми коштів на короткий термін. Оформлення кредиту готiвкою у одному з відділень відбувається за спрощеною процедурою, а отримати його може кожен громадянин України, віком від 18 до 60 років, серед яких:

 1. студенти;
 2. матері в декреті;
 3. фрілансери;
 4. пенсіонери;
 5. військовослужбовці;
 6. громадяни без офіційного місця праці.

Оформлення
Для оформлення заяви на отримання кредиту потрібно особисто відвідати будь-яке відділення компанії у своєму місті. Офіси «ШвидкоГроші» є у таких містах, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя та інші. Для цього буде потрібно пред´явити:

 • оригінал паспорту;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону.

Максимальна сума позики становить 5000 гривень, а термін погашення до 14 днів, що позбавляє від необхідності надання довідки про доходи, застави або поручителів. При необхідності Клієнт може скористатися послугою пролонгації, яка дає можливість користуватися коштами не сплачуючи за кредитом, а сплачуючи лише відсоток по ньому. Крім оформлення у відділенні, можна подати заяву на сайті, де потрібно зареєструвати особистий кабінет, вказавши особисті дані. Такий спосіб дозволяє подати заяву у цілодобово із будь-якого міста України та світу, отримавши кошти у найближчому відділенні.

Переваги готівкового кредиту від «ШвидкоГроші», це:

 1. швидке оформлення позики;
 2. мінімальний комплект документів;
 3. послуга пролонгації;
 4. можливість оформлення через онлайн-сервіс;
 5. погашення кредиту через особистий кабінет на сайті, банківське відділення або відділення компанії.

При виникненні термінової потреби в грошах варто звернутися в «ШвидкоГроші». Компанія надає вигідний та зручний  кредит готiвкою у 42 містах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі