• Головна
  • Новий броварський парк готовий до весни
17:20, 19 квітня 2018 р.

Новий броварський парк готовий до весни

У середу, 18 квітня, в новому парку на території IV житлового мікрорайону Броварів відбулися заходиз благоустрою території. Цей затишний рекреаційний об'єкт, створений з ініціативи одного з міських забудовників, почав приймати перших гостей наприкінці минулого року. Однак після затяжної зими в парку було потрібно навести порядок, а також обновити зелений фонд. Цим зайнялися ініціатори проекту – творці житлового комплексу «Крона Парк». Особисто приєднався до садіння дерев і Юрій Мавродієв, учасник громадських слухань і колишній керівник компанії «Алекса Груп».

Новий броварський парк готовий до весни, фото-1

«Ми з користю провели час, прибравши сміття, що накопичилосяпротягом зимового періоду,та привівши до ладу територію. Певен, що десятки дерев, які сьогодні тут саджали, радуватимуть жителів довгі роки», – підкреслив Юрій Мавродієв.

Новий броварський парк готовий до весни, фото-2

Захід тривавдекілька годин, протягом яких учасники проекту прибрали весь парк. Подія відбуласянапередодні Дня Землі, тому особливу увагу приділилисаджанню дерев. У цілому рекреаційна зона поповнилася 20 соснами і ялинами, висота яких 6-7 м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#броварськийпарк #новийпарк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...