• Головна
  • Як вибрати інтернет-провайдера
Новини компаній
13:00, 13 березня 2018 р.

Як вибрати інтернет-провайдера

Новини компаній

Доступ кожного користувача в Інтернет забезпечується інтернет-провайдером. Від якості наданих послуг залежить комфорт роботи в всесвітній павутині. Наприклад, швидкість завантаження сторінок (особливо, якщо вони містять велику кількість зображень), стабільність з’єднання. На що потрібно звертати увагу, щоб вибрати якісного інтернет-провайдера.

Визначитися із потребами

Вибирати постачальника інтернету рекомендується починати з визначення пунктів потреб, завдань, які користувач планує вирішувати за допомогою всесвітньої павутини. Чим чіткіше вони будуть визначені, тим простіше буде обрати швидкість з’єднання.

Кілька прикладів:

  • Робота з електронною поштою, документами, перегляд інформаційних сайтів із мінімальною кількістю зображень – для даних цілей достатньо швидкості в 8 Мбіт/с. Якщо не бажаєте оплачувати зайвий трафік, можна обмежитися лімітованим тарифом і використовувати інтернет при потребі.
  • Активне використання соціальних мереж і програм (наприклад, Viber, Skype), відвідування сайтів із онлайн-іграми, завантаження ігор та документів – необхідна велика швидкість, в середньому, не менше 25 Мбіт/с і, звісно ж, це повинний бути безлімітний трафік.
  • Перегляд фільмів, кліпів в режимі online, мережеві ігри, активне завантаження будь-якої інформації (наприклад, фотографій, відео) – інтернет-провайдер повинен забезпечити клієнту швидкість з’єднання в 40 Мбіт/с.

Цілі, для вирішення яких планується підключити інтернет, накреслені. Вибір інтернет-провайдера закінчено? Ні.

Який тип з’єднання оптимальний

Як вибрати інтернет-провайдера, фото-1

Для використання інтернету виключно вдома оптимально вибирати провайдера, який надає ADSL чи оптоволоконне з’єднання. Мобільний інтернет, а також технології супутникового з’єднання для домашнього використання підходять не найкращим чином.

ADSL з’єднання

В цьому випадку доступ до мережі здійснюється за допомогою телефонних ліній. Із обладнання потрібний буде модем, а також спліттер або перехідник , який дозоляє одночасно користуватися інтернетом та телефоном. Стабільність з’єднання і швидкість передачі/прийому даних визначаються не тільки швидкістю з’єднання, наданого провайдером, але і якістю модему. Важливо розуміти, що при ADSL з’єднання вхідна швидкість більша, ніж вихідна. Це варто враховувати, якщо користувач шукає інтернет-провайдера вимогливих до ресурсів завдань (задач).

Оптоволоконне з’єднання

Для виходу в Інтернет використовується кабель. Це вигідно, адже максимальна швидкість досягається при мінімальних витратах на підключення. Головна проблема представленого з’єднання – ненадійність зв’язку із-за встановлення дорогого устаткування в легкодоступних для сторонніх місцях. Провайдери, які цінують своїх клієнтів, відслідковують стан мереж і гарантують збереження обладнання.

Що ще важливо

В кінці варто додати, що вибираючи інтернет-провайдера, слід оцінювати якість обслуговування клієнтів. В тому числі, і службою технічної підтримки. Велике значення має швидкість усунення неполадок – в цьому можуть допомогти тематичні форуми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...