спорт
12:13, 29 грудня 2017 р.

Перемога Едуарда Забуженка в Сумах

спорт

У Сумах в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися традиційні Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого.

Спортсмен Київської обласної ШВСМ (яка базується у Броварах) Едуард ЗАБУЖЕНКО, хоча і змагався у категорії юніорів до 20 років, показав найкращий результат змагань (20:02.0h), випередивши чемпіона серед чоловіків Андрія Ковенко з Вінничини на 5с, а найближчого суперника у своїй віковій категорії аж на 53с!

Перемога Едуарда Забуженка в Сумах, фото-1

Ще один спортсмен школи - Андрій ГРЕЧКОВСЬКИЙ, посів друге місце у змаганнях чоловіків на дистанції 5000м.

Всього спортсмени нашої школи вибороли 3 нагороди, всі тренуються під керівництвом Анатолія Соломіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію