• Головна
  • Відбулось 35 засідання сесії Броварської районної ради
15:08, 25 грудня 2017 р.

Відбулось 35 засідання сесії Броварської районної ради

 21 грудня 2017 рокувідбулося засідання 35 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради Гришка С.М., повідомляє Броварська районна державна адміністрація.

Відбулось 35 засідання сесії Броварської районної ради, фото-1
В роботі сесії взяли участь голова Броварської районної державної адміністраціїКлименко М.Ф., заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., заступник голови районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату Прянішнікова К.В., депутати обласної та районної ради.
   На порядок денний були винесені такі питання: 
   1. Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік. 
   2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2016 року № 254-21 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2017 рік» та додатків до нього. 
   3. Про затвердження витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2018 рік. 
   4. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Броварського району на 2018 рік. 
   5. Про затвердження кошторису на 2018 рік до Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки. 
   6. Про затвердження складу конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посади керівників комунальних закладів культури, заснованих Броварською районною радою. 
   7. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги. 
   8. Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 
   9. Про затвердження Положення про умови та порядок надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 
   10. Про надання згоди КЗ БРР «Броварський РЦПМСД» на списання майна, що належить до основних фондів комунального закладу та є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Броварського району. 
   11. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району у комунальну власність Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади. 
   12. Про затвердження структури комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області. 
   13. Про затвердження структури комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді». 
   14. Про затвердження структури комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа». 
   15. Про затвердження структури комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система». 
   16. Про затвердження структури комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури». 
   17. Різне.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #засідання #Броварськарайоннарада
Оголошення
live comments feed...