• Головна
  • Рейдерське свавілля у Броварах
14:15, 25 грудня 2017 р.

Рейдерське свавілля у Броварах

Галас, в який з середини грудня був втягнутий Броварський алюмінієвий завод - BRAZ, набирає обертів. Ряд електронних ЗМІ, не перевіривши інформацію, помилково представив BRAZ стороною конфлікту. 

Про це пише ДТП.kiev.ua.

Суть ситуації, що склалася в наступному:

Один з орендарів заводу - компанія ТОВ «Інвестиції Третього Тисячоліття» знаходиться в господарських правовідносинах з ПАТ «Київоблгаз». Між цими структурами, починаючи з листопада 2017р. став розпалюватися конфлікт щодо донарахувань за спожитий газ.

При цьому ТОВ «Інвестиції Третього Тисячоліття» вважає, що рахунки, які виставив ПАТ «Київоблгаз» зазначеній компанії, не мають нічого спільного з реальністю і суми донарахувань абсолютно нічим не підтверджені. У свою чергу ТОВ «Інвестиції Третього Тисячоліття» стверджує, що має документальні підтвердження з мокрими печатками ПАТ «Київоблгаз» про правильність здійснених взаєморозрахунків за поставлений газ.

Підставою для донарахувань послужила перевірка лічильника газу, вироблена з порушенням закону співробітниками ПАТ «Київоблгаз» без участі представників ТОВ «Інвестиції Третього Тисячоліття».

У зв'язку з цим ТОВ «Інвестиції Третього Тисячоліття» звернулося до правоохоронних органів із заявою, за яким було зареєстровано кримінальне провадження і ведеться розслідування за фактом підроблення службовими особами ПАТ «Київоблгаз» результатів повірки лічильника.

Сформований конфлікт ПАТ «Київоблгаз» намагається вирішити неправовим шляхом, спробувавши фізично перекрити газопостачання одночасно кільком підприємствам броварського промислового вузла, серед яких ВАТ «БЗБК», Завод пластмас, ТОВ «Орієнтир-БУДЕЛЕМЕНТ», ТОВ «Броварський алюмінієвий завод», ТОВ «Євробетон ».

Кульмінацією стали події 21-23 грудня, в ході яких, для «оперативного» вирішення питання, ПАТ «Київоблгаз» залучив більш 100 осіб спортивної зовнішності. ТІТУШКИ ПАТ «Київоблгаз» намагалися прорватися на територію ТОВ «Орієнтир-БУДЕЛЕМЕНТ», ламаючи паркан і огорожу.

У зв'язку зі сформованою ситуацією Броварський алюмінієвий завод - BRAZ, який не був стороною конфлікту, так як з ПАТ «Київоблгаз» юридичних і господарських взаємовідносин не має, але був необгрунтовано звинувачений в шахрайстві, прийняв рішення: здійснювати юридичну, правову і будь-яку посильну допомогу всім підприємствам броварського промислово вузла, оскільки вважає себе постраждалою особою, яка зазнала репутаційні та іміджеві втрати.

"Компанія, про яку йде мова в вищезазначених публікаціях, до Броварського алюмінієвого заводу - BRAZ, який входить до складу Alumeta Group, відношення не має. ТОВ «Броварський алюмінієвий завод» за спожитий газ заборгованостей не має, актів про заборгованість не отримував і отримати не може, так як з ПАТ «Київоблгаз» юридичних взаємовідносин також не має" - коментують ситуацію у прес-службі заводу BRAZ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#компанії #BRAZ #Київоблгаз
Оголошення
live comments feed...