• Головна
  • Підприємці ринку "Нива" шукають допомоги у міського голови
12:14, 21 грудня 2017 р.

Підприємці ринку "Нива" шукають допомоги у міського голови

Кілька сотень підприємців місцевого ринку «Нива» прийшли на засідання сесії міської ради. Люди зайняли весь другий поверх міськвиконкому так, що ані депутати, ані інші громадяни не могли пройти до зали засідань. Перед початком сесії активісти розмовляли з заступником міського голови. Про це повідомляють "Atbrovary". 

Нагадаємо , що минулого тижня стало відомо про продаж ринку «Нива» у центрі Броварів. Вранці 14 грудня продавці знайшли біля своїх робочих місць листівки, в яких сказано, що ринок продали, і замість нього з'явиться новий ТРЦ. За словами власника ринку Валентина Савицького, підприємці мають перейти на нові місця до 1 січня. Продовжувати договори оренди, угоди про надання електроенергії та охоронних послуг не будуть.

Підприємці вимагали від депутатів і мера допомоги. За словами представниці підприємців Наталії, у міського голови «є важелі впливу на власника». Зазначимо, що ділянка ринку знаходиться у приватній власності.

Більше 300 ФОП, їх сімей, понад 200 найманих працівників із їхніми родинами одночасно залишаються без роботи та засобів існування. Про продаж ринку підприємців не попереджали, – зазначила жінка.

Крім того, підприємці попрохали посадовців не передавати у користування власнику ринку частину земельної ділянки вздовж вул. Героїв Небесної Сотні, 4. Під зверненням підписалося майже 500 людей.

Підприємці ринку "Нива" шукають допомоги у міського голови, фото-3

За словами Ігоря Сапожка, сьогодні тривають перемовини з австрійською компанією Billa щодо продажу ділянки. Рішення буде ухвалено не раніше 15-20 січня.

Міський голова пристав на прохання підприємців. Завтра вийде розпорядження про створення робочої групи, до якої ввійдуть 10-15 підприємців. Група до 15 січня повинна напрацювати ряд пропозицій щодо можливих шляхів вирішення питання.

Перед присутніми виступив депутат Броварської міськради Юрій Скотніков. Його промова була емоційною. Власника ринку Скотніков назвав паном, а підприємців – його кріпаками. «Час припиняти цей безлад. Вони не раби», – підсумував депутат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськрада #влада #підприємці
Оголошення
live comments feed...