08:13, 21 грудня 2017 р.

21 грудня: яке сьогодні свято

День народження кросворду

Розгадування головоломок і логічних завдань - одне з найбільш корисних занять: воно дозволяє вільний час проводити з користю для пам'яті, мислення та інтелекту. Не дивно, що кросвордами всіх видів захоплюється велика кількість людей, навіть беруть участь в конкурсах і отримують за знання призи.

Перша загадка подібного роду була опублікована на початку 20 століття в Нью-Йорку американським журналістом А. Уїнном, якому редакція напередодні Різдва доручила придумати якийсь смішний додаток для всіх членів сім'ї. Складену ним головоломку зі словами розмістили в номері газети New York від 21 грудня 1913 року - саме ця дата стала Днем народження кросворду. До речі, спочатку такий ребус називався «Вордкросс», а звичну для нас назву він отримав пізніше.

Однак американське походження головоломки намагається оскаржити Великобританія. Англійці вважають свою країну його батьківщиною - на їхню думку, перше завдання даного типу надрукували ще в 19 столітті в газеті «Тайм». 

21 грудня: яке сьогодні свято, фото-1

У святковий день, присвячений настільки корисному інтелектуальному дозвіллю, рекомендуємо провести, звичайно ж, розгадуючи захоплюючі ребуси, які з любов'ю складають справжні майстри логіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свято #21грудня
Оголошення
live comments feed...