Читаємо з редакцією: голосування за книгу тижня

Цього разу на голосування знову представлені дві книги, одну із котрих, ми разом можемо почати читати, вже наступного понеділка.

1."Старий і море" Ернест Хемінгуей.

Повість Е. Хемінгуея «Старий і море», за яку автор отримав в 1954 році Нобелівську премію, вже давно стала сучасною класикою. Історія рибалки Сантьяго - це історія нелегкого шляху людини на землі, яка кожен день веде боротьбу за життя і разом з тим прагне співіснувати в гармонії та злагоді з світом, людини яка усвідомлює себе не самотньою, як було в попередніх творах письменника, а часткою величезного і прекрасного світу.

Читаємо з редакцією: голосування за книгу тижня , фото-1

2. "Паперові міста" Джон Грін.

Усе життя Квентин був здалеку закоханий у свою дивовижну сусідку — Марго Рот Шпігельман. Тож коли вона, одного дня відчинивши знадвору вікно в його кімнату, прокрадається в його життя, втягуючи в неймовірні пригоди, Квентин не може їй опиратися. Але ніч пригод закінчується, і на другий день у школі Квентин з’ясовує, що загадкова Марго таємничо щезла. А незабаром виявляється, що Марго залишила для нього підказки, і тепер саме він має відшукати дівчину, яку, йому здавалося, він так добре знав... Черговий бестселер Джона Гріна, автора романів «Провина зірок» і «В пошуках Аляски», не залишить читачів байдужими.

Читаємо з редакцією: голосування за книгу тижня , фото-2

Голосуй за книгу тижня саме зараз! А таклж не забувай, що книгою цього тижня стала "Таємнича історія Біллі Міллігана", Деніел Кіз.

книги читаємо книжки книгомани
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі