08:10, 19 грудня 2017 р.

19 грудня: яке сьогодні свято

1. 19 грудня відзначається День святителя Миколи Чудотворця. Святитель Миколай вважається покровителем мандрівників та мореплавців. І є одним з найбільш шанованих святих у православному світі. Під покрив Миколи потрапляють не тільки діти, які в ніч на 19 грудня терпляче чекають подарунків від святого. Угодник Бога ділиться своєю опікою також зі студентами, мандрівниками, водіями, продавцями і моряками.

19 грудня: яке сьогодні свято, фото-1

2. Професійне свято - День адвокатури, який щорічно відзначається 19 грудня, встановлений в країні в грудні 2002 року Указом Президента України № 1121/2002. Метою встановлення свята є визнання великого суспільного значення даного правозахисного інституту в Україні. Адже те, наскільки ефективна діяльність адвокатури, служить чітким показником рівня демократії в державі, а також його політичної та економічної стабільності.

19 грудня: яке сьогодні свято, фото-2

3. Щорічно 19 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день допомоги бідним, встановлений ООН в 1995 році. Організація Об'єднаних Націй розглядає бідність як «стан тривалої вимушеної відсутності необхідних ресурсів для забезпечення задовільного способу життя». За даними міжнародних експертів, на кінець 20 століття близько чверті всього населення планети, тобто півтора мільярда людей, влачило злиденне існування. А проведені дослідження також показали, що в період з 1999 по 2007 роки від злиднів померло більше 300 мільйонів чоловік. Варто відзначити, що навіть дві світові війни в цілому не забрали стільки людських життів.

19 грудня: яке сьогодні свято, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свято #19грудня
Оголошення
live comments feed...