Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею»

15 грудня 2017 року в МКЦ «Прометей» відбувся концерт «Посвячення в першокласники», в якому приймали участь вихованці Броварської міської дитячої музичної школи.

Це традиційний захід, який проводиться щорічно. В ньому беруть участь учні, які вже мають певні досягнення, а також початківці. Мета цього заходу – пропагування музичного мистецтва в різних жанрах та представлення виконання на різних музичних інструментах, на яких навчаються в школі. Показати першокласникам та їх батькам, чим займається музична школа, який напрямок її роботи. А він спрямований на колективне музикування, щоб кожна дитина мала змогу вийти на сцену.

Слухачі в залі це - батьки, викладачі, гості, які мають можливість побачити та почути зі сцени класичну та сучасну музику.

Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-1 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-2 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-3 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-4 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-5 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-6 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-7 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-8 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-9 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-10 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-11 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-12 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-13 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-14 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-15 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-16 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-17 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-18 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-19 Учні дитячої музичної школи Броварів дебютували на сцені «Прометею», фото-20
Відділ культури Броварської міської ради
музика діти концерт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі