• Головна
  • У Броварах обрали нових керівників ДНЗ «Перлинка» та «Оленка»
11:06, 18 грудня 2017 р.

У Броварах обрали нових керівників ДНЗ «Перлинка» та «Оленка»

14 грудня, відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатур на заміщення вакантних посад завідувачів дошкільних навчальних закладів «Оленка» та «Перлинка». 

Основними вимогами до кандидатів були наявність вищої педагогічної освіти на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи, який повинен бути не менше трьох років, а також високі моральні якості.

У Броварах обрали нових керівників ДНЗ «Перлинка» та «Оленка», фото-1

Засідання проходило у кілька етапів. Спочатку претендент представлявся і презентував членам комісії своє бачення концепції розвитку дошкільного навчального закладу. Потім кожен повинен був відповісти на поставлені, часто каверзні запитання, після чого розпочиналося таємне голосування.

Не виникло ніяких питань з ДНЗ «Перлинка», оскільки претендент був лише один, до того ж дійсно достойна кандидатура - Катерина Миколаївна Ходос. Її одноголосно підтримали як усі члени комісії, так і колектив «Перлинки», у якому Катерина Ходос протягом півтора місяця була в. о. завідувачки закладу.

Що стосується ДНЗ «Оленка», то тут дійсно був конкурс. На посаду завідуючої претендували аж 3 особи: Лариса Олександрівна Крупа, Наталія Володимирівна Газюкіна та Валентина Миколаївна Шевченко. Вибір дався нелегко, адже обговорення комісії тривало досить довгий час. Тим не менше рішення було прийнято одноголосно і свою абсолютну перемогу отримала Валентина Шевченко, з чим ми її і вітаємо.

У Броварах обрали нових керівників ДНЗ «Перлинка» та «Оленка», фото-2

Тож вітаємо нових керівників «Перлинки» та «Оленки» і бажаємо їм якомога краще реалізувати себе і свої ідеї на новій посаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#днз #бровари
live comments feed...