Кулінарія
15:14, 15 грудня 2017 р.

Чим корисні мандарини?

Кулінарія

Мандарини - один з найголовніших атрибутів Нового року. Окрім того, що мандарини полюбляють майже всі люди в світі, вони ще є і дуже корисними.

Мандарини - володарі багатьох корисних якостей і цілющих властивостей, здатних боротися з багатьма серйозними захворюваннями.

Чим корисні мандарини?, фото-1

Ці цитрусові наповнені необхідними для здоров'я речовинами, у вигляді каротину, аскорбінової кислоти, вітаміну C і B6, заліза, кальцію, магнію, калію, фосфору і багатьох інших корисних мікроелементів.

- Мандарини можуть служити прекрасним перекусом для тих, хто худне, так як в 100 г фруктів міститься близько 50 кал.

- Завдяки вмісту в плодах вітамінів C, цей фрукт протистоїть утворенню ракових пухлин. Значно зміцнюється імунітет, і посилюється захист організму від сезонних захворювань. Сік мандарина може стати прекрасною профілактикою ракового захворювання печінки.

- Плодами мандарина (за допомогою білих волокон на часточках) проводиться очищення судинної системи від зайвих холестеринових сполук. Завдяки цій властивості, всі хто харчується мандаринами, підтримують здоров'я в серцевої і судинної системи.

- Ці цитрусові здатні значно знижувати глюкозовміст в кров'яному потоці, тому можна уникнути захворювання на діабет у другому типі.

- За допомогою вітамінів A, що містяться в плодах мандарина, настає поліпшення зору.

Чим корисні мандарини?, фото-2

На переконання медиків, мандарини несуть величезну користь здоров'ю, попереджаючи ожиріння, заспокоюючи нервову систему і надаючи велику фортецю зубам і кісткам. Тому, скоріше біжить до магазинів, створювати собі новорічний настрій та корисно впливати на свій організм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кулінарія #страви #продукти #здоров`я
Оголошення
live comments feed...