![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
11:12, 15 грудня 2017 р.
У Броварських лікарнях в наявності безкоштовні вакцини
Вакцинація громадян проводиться для підтримки здоров'я населення і для профілактики ряду небезпечних захворювань.
Обов'язкові вакцинації майже завжди роблять дітям, щоб імунітет ефективно блокував певні захворювання і в дорослому віці. На поточний момент затверджені кілька основних вакцин, які прищеплюються дітям у певному віці – БЦЖ, АКДП, ОПВ, щеплення від вірусного гепатиту В, щеплення проти кору, краснухи та епідемічного паротиту.
![У Броварських лікарнях в наявності безкоштовні вакцини , фото-1 У Броварських лікарнях в наявності безкоштовні вакцини , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як зазначає Віра Гребенець, заступник головного лікаря Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги:«Не втішний прогноз на наступний рік- пік захворювання на кір. Тож краще зробити щеплення, тим паче що у нас є вакцинація КПК – Приорикс від виробника GlaxoSmithKline (Бельгія). Така сама як і в приватних клініках, тільки у нас вона безкоштовна. Вакцинація дітками, як правило, переноситься добре».
На жаль, в Броварах великий відсоток людей, які відмовляються від щеплення і тим самим сприяють зниженню колективного імунітету, так як піддають себе та своїх дітей зниженню імунітету. Раніше 95 людей із 100 були вакциновані, а зараз від 30 до 70 чоловік, тож показники невтішні.
«У нас також є індійська вакцина АКДП. Вона дає хороший колективний імунітет та захищає дитину, але вона дає реакцію – температуру та біль в ніжках 2-3 дні. Це потужна вакцина для захисту дитини у колективі, тому що як всі знають є такі дітки яким не можна робити щеплення із-за захворювань на лейкози, різноманітні епісиндроми, прогресуючі гідроцефалії, але якщо навколо більшість буде вакциновані, то і такі дітки не захворіють »- зазначає Віра Гребенець.
Також у наявності є вакцини від гепатиту Б та гемофільної інфекції (Хиберик).
Дорослі повинні робити все ті ж щеплення, що і діти. Але, з інтервалом в декілька років.
![У Броварських лікарнях в наявності безкоштовні вакцини , фото-2 У Броварських лікарнях в наявності безкоштовні вакцини , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Так, найголовніше щеплення, яке слід повторювати кожні 10 років – це від дифтерії та правця. Потрібна ревакцинація і від кору, краснухи та паротиту. Щеплення необхідно повторюватиувіці 22-29 років(в залежності від термінів останньої ревакцинації), а потім черезкожні 10 років.
Ціна питання
Для дітей та дорослихвся вакцинація і ревакцинація за календарем безкоштовна: гепатит B, дифтерія, правець, кашлюк, кір, краснуха, паротит, БЦЖ.
Щоб зробити повторну вакцинацію, необхідно звернутися до сімейного лікаря за місцем проживання в амбулаторію. У разі якщо лікар дав позитивну рекомендацію до проведення щепленняі якщо необхідний препарат є в наявності, можна провести вакцинацію у найкоротші терміни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
16:21, 22 липня
19:33, 24 липня
16:32, 19 липня
4
13:01, Вчора
76
live comments feed...