• Головна
  • Відбулось засідання сесії Броварської районної ради
10:02, 15 грудня 2017 р.

Відбулось засідання сесії Броварської районної ради

14 грудня 2017 року відбулось засідання 34 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М. Гришка, повідомляє Броварська районна державна адміністрація.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., заступник голови районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату Прянішнікова К.В., депутати районної ради.
    Перед початком роботи сесії голова районної ради С.М. Гришко та голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко привітали та відзначили переможців та призерів спортивних змагань різних рівнів. 

 На порядок денний були винесені такі питання: 

1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2016 року № 254-21 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2017 рік» та додатків до нього. 
2. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району за 9 місяців 2017 року. 
3. Про затвердження плану роботи районної ради на 2018 рік. 
4. Про хід виконання районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки. 
5. Про затвердження Плану фінансового забезпечення на 2018 рік районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки. 
6. Про затвердження Програми відшкодування в Броварському районі витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів окремим категоріям громадян при амбулаторному лікуванні на 2018-2020 роки. 
7. Про хід виконання Програми забезпечення Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил, правоохоронних органів на 2016-2020 роки. 
8. Про затвердження кошторису на 2018 рік до Програми забезпечення Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил, правоохоронних органів на 2016-2020 роки. 
9. Про хід виконання Програми щодо вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю у Броварському районі на 2016-2018 роки. 
10. Про хід виконання Програми підтримки діяльності Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій на 2016-2020 роки. 
11. Про хід виконання Програми діяльності Броварської районної громадської організації «Чорнобильський Спас» на 2016-2017 роки. 
12. Про затвердження Програми діяльності Броварської районної громадської організації «Чорнобильський Спас» на 2018-2020 роки. 
13. Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району на 2018 рік. 
14. Про затвердження районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей на 2018 рік. 
15. Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру в Броварському районі на 2018-2022 роки. 
16. Про затвердження Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2018 рік . 
17. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань сприяння інвестиційної діяльності на території району. 
18. Про затвердження районної програми «Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2018-2019 роках». 
19. Про затвердження Районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки. 
20. Про хід виконання Програми відзначення та вшанування окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, державній, творчій та інших сферах діяльності на 2017-2018 роки. 
21. Про затвердження Програми діяльності та підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2018 рік. 
22. Про затвердження Програми підтримки розвитку засобів масової інформації та інформування населення Броварщини на 2018 рік. 
23. Про затвердження Програми збереження архівних фондів Броварського району на 2018 рік. 
24. Про затвердження Програми збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2018 рік. 
25. Звіт постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту. 
26. Звіт постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку. 
27. Звіт постійної комісії з питань архітектури, будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, інформатизації, підтримки підприємництва, інвестицій та міжнародних зв’язків. 
28. Звіт постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового розвитку. 
29. Звіт постійної комісії з питань екології та охорони навколишнього середовища. 
30. Звіт директора Комунального закладу «Броварська районна вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання Броварського району Київської області». 
31. Звіт директора Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області. 
32. Звіт директора Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». 
33. Звіт директора Комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)». 
34. Звіт директора Комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа». 
35. Звіт головного лікаря про діяльність Комунального закладу «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». 
36. Про надання згоди комунальному закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на відчуження (продаж) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ Броварського району. 
37. Про передачу основних засобів (рухомого майна) з балансу комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області. 
38. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району. 
39. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради Київської області. 
40. Про створення комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзвивно-ресурсний центр». 
41. Про реформування та про спосіб реформування друкованого засобу масової інформації газети «Нове життя» та Комунального підприємства редакції газети «Нове життя». 
42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки. 
43. Різне

Фото: Броварська районна державна адміністрація.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #засідання #Броварськарайоннарада
Оголошення
live comments feed...