хокей
15:24, 14 грудня 2017 р.

Збірна Казахстану знову обіграла Україну в Броварах

хокей

Товариський поєдинок хокейних збірних завершився з рахунком 0:3. На броварській арені "Термінал" відбувся другий поспіль товариський матч збірних України і Казахстану.

Після поразки днем раніше з рахунком 1:5 команда Олександра Савицького змогла у другому матчі протримати інтригу аж до екватора поєдинку, але в другій половині другого періоду гостям вдалося відзначитися тричі.

Цікаво, що казахи відзначилися в більшості (4х3), меншості (4х5) і при рівних складах (5х5).

Третій період також успіху нашій команді не приніс, зате кілька пристойних сейвів у свій актив додав 17-річний дебютант збірної України воротар Артур Оганджанян.