• Головна
  • Чи створять у Броварах Центр психологічної допомоги ветеранам АТО?
петиція
11:13, 14 грудня 2017 р.

Чи створять у Броварах Центр психологічної допомоги ветеранам АТО?

петиція
Чи створять у Броварах Центр психологічної допомоги ветеранам АТО?

Петицію про створення Центру психологiчної допомоги ветеранам АТО, створила Анастасія Вадимівна Сергеєва, петиція набрала 11 голосів з необхідних 250.

Війна — це злочин проти людства і нема різниці через що вона почалась, чи за ким правда — наслідки все одно незмінні. Мало хто зможе винести усі жахи, що несе війна за собою. Це і смерть людей,  це жахливі фізичні і психічні травмі, це те чого людям живущім у мирі ніколи не зрозуміти. Бо такий жах неможливо передати словами, а його наслідки несе на своїх плечах не одна сотня українських військових та їх сімей. Тим, кому пощастило пережити бойові дії, навіть у себе вдома, у безпеці, потрібна допомога. Саме тому, є необхідність у створенні центру психологічної допомоги ветеранам АТО, вимушеним переселенцям, особам з посттравматичним стресом, сім’ям загиблих в місті Бровари.

У цьому центрі будуть надавати необхідну допомогу психологи, соціальні педагоги, психоаналітики. Також, допомога буде надаватись дітям загиблих бійців, з ними будуть працювати спiцiалiсти когнiтивного розвитку для усунення посттравматичних наслідків трагедії. Робота цього центру не буде зупинятись на військових, вимушених переселенцях чи дітях, а вона буде надаватись всiм вiковим категорiям осіб, якi постраждали вiд бойових дiй, або були до них наближенi. Всі хто звернуться за допомогою будуть почутi, а це, напевно, і є найголовнішим.

Ознайомитись та підтримати петицію можна тут.

Читайте також: Петиція: перевірити маршрутки Бровари-Київ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #Бровари #ЦентрпсихологічноїдопомогиветеранамАТО
Оголошення
live comments feed...