спорт
16:12, 11 грудня 2017 р.

Броварських борців нагородили на Кубку України

спорт

З 4 по 8 грудня на базі СК БВУФК у Броварах проходила довгоочікувана подія у світі єдиноборств - Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок. У змаганнях брали участь найкращі борці України, а це майже триста спортсменів.

Під час захоплюючих сутичок і визначалися кращі з кращих. Серед них і випускники відділення боротьби Броварського вищого училища фізичної культури. Так золоту нагороду у ваговій категорії до 57 кг виборов Арсен Аракелян, учень КО ШВСМ (яка знаходиться у Броварах). Він у напруженій боротьбі переміг ще одного вихованця училища - Тараса Марковича. У фінальній сутичці за золоту медаль у ваговій категорії до 65 кг Андрій Свирид поступився більш досвідченому супернику. Тільки травма не дозволила Денису Павлову (до 74кг) поборотися за золоту нагороду. Тренуються хлопці у Сергія Губринюка.

В останній день змагань перше місце у ваговій категорії 57 кг виборола студентка 2 курсу Броварського вищого училища фізичної культури Аліна Акобія. Аліна отримала дострокову перемогу над своєю суперницею, провівши ефектний прийом.

Ще три нагороди вибороли випускниці училища – Анна Кінчур (до 76 кг) - 1 місце, Валерія Одинцова (ваг. кат до 59 кг) - 2 місце, а Анастасія Кравченко (ваг. кат. 55 кг) - 3 місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію