![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
13:12, 11 грудня 2017 р.
У Броварській райдержадміністрації відбулось засідання колегії
11 грудня 2017 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії при Броварській райдержадміністрації, повідомляєБроварська районна державна адміністрація.
В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату К.В. Прянішнікова, члени колегії та начальник відділу економіки адміністрації.
Згідно порідку денного розглянули наступне питання про проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік.
Після розглядання було вирішено схвалити Проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік. Та начальнику відділу економіки Броварської районної державної адміністрації подати Проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік на розгляд сесії Броварської районної ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
live comments feed...