• Головна
  • Чи підключать Бровари до послуг порталу IGOV.ORG.UA?
петиція
12:06, 11 грудня 2017 р.

Чи підключать Бровари до послуг порталу IGOV.ORG.UA?

петиція
Чи підключать Бровари до послуг порталу IGOV.ORG.UA?

Петицію про підключення Броварів до всіх державних послуг IGOV.ORG.UA, створив Андрій Ігорович Скоропад, петиція набрала 3 голоси з необхідних 250.

Отож, що ж це взагалі таке? GOV це волонтерський проект. В його створенні беруть участь сотні громадян по всій країні. А портал IGOV.ORG.UA зроблено волонтерською командою IGOV в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення бізнес-процесів в наших державних органах. Тут зібрано послуги, які державні органи України надають громадянам та бізнесу.

Портал IGOV.ORG.UA надає безкоштовно безліч корисної та важливої інформації про послуги громадянам: персональні документи, місце проживання, нерухоме майно, соціальний захист, нерухомість, авто, тощо. Окрім цього, там можна знайти інформацію по бізнесу: реєстраційні дані, ліцензії, електронний суд, будівництво, нерухомість, земля,  тощо. І це все не виходячи з дому, та не вистоюючи величезні черги для отримання необхідного для вас повідомлення.

Незважаючи на досить велику популярність IGOV.ORG.UA по всій України, на території Броварів не впроваджена ні одна електронна послуга з більш ніж 400 доступних.

За словами засновника IGOV, Дмитра Дубілета, впровадження цих систем просте та безкоштовне! Всю необхідну інформацію волонтери порталу IGOV готові надіслати по першому запиту ([email protected]), та гарантують максимальну інформаційну підтримку в процесі впровадження електронних сервісів у Броварах.

Ознайомитись та підтримати петицію можна тут.

Читайте також: Створення першого Вільного простору у Броварах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #Бровари #IGOV.ORG.UA #волонтерськийпроект.
Оголошення
live comments feed...