Чи підключать Бровари до послуг порталу IGOV.ORG.UA?

Чи підключать Бровари до послуг порталу IGOV.ORG.UA?, Карен Макарян

Петицію про підключення Броварів до всіх державних послуг IGOV.ORG.UA, створив Андрій Ігорович Скоропад, петиція набрала 3 голоси з необхідних 250.

Отож, що ж це взагалі таке? GOV це волонтерський проект. В його створенні беруть участь сотні громадян по всій країні. А портал IGOV.ORG.UA зроблено волонтерською командою IGOV в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення бізнес-процесів в наших державних органах. Тут зібрано послуги, які державні органи України надають громадянам та бізнесу.

Портал IGOV.ORG.UA надає безкоштовно безліч корисної та важливої інформації про послуги громадянам: персональні документи, місце проживання, нерухоме майно, соціальний захист, нерухомість, авто, тощо. Окрім цього, там можна знайти інформацію по бізнесу: реєстраційні дані, ліцензії, електронний суд, будівництво, нерухомість, земля,  тощо. І це все не виходячи з дому, та не вистоюючи величезні черги для отримання необхідного для вас повідомлення.

Незважаючи на досить велику популярність IGOV.ORG.UA по всій України, на території Броварів не впроваджена ні одна електронна послуга з більш ніж 400 доступних.

За словами засновника IGOV, Дмитра Дубілета, впровадження цих систем просте та безкоштовне! Всю необхідну інформацію волонтери порталу IGOV готові надіслати по першому запиту ([email protected]), та гарантують максимальну інформаційну підтримку в процесі впровадження електронних сервісів у Броварах.

Ознайомитись та підтримати петицію можна тут.

Читайте також: Створення першого Вільного простору у Броварах

петиція Бровари IGOV.ORG.UA волонтерськийпроект.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі