Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли"

Напередодні новорічних свят поліцейські Київщини Броварський відділ поліції організували для дітей екскурсію на завод, де виробляють "Кока-Колу".

Екскурсія стала унікальною можливістю для учнів Руднянської ЗОШ Броварського району на власні очі побачити як виготовляються всесвітньовідомі напої та потрапляють на полиці магазинів. Діток ознайомили з історією розвитку компанії, а головне – дозволили досхочу поласувати улюбленими напоями. Щоб школярі зберегли позитивні враження про екскурсію, кожному подарували на пам’ять фотокартки.

Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли", фото-1 Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли", фото-2 Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли", фото-3 Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли", фото-4 Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли", фото-5 Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли", фото-6 Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли", фото-7 Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли", фото-8 Поліцейські Броварщини влаштували дітям екскурсію на завод "Кока-Коли", фото-9
Броварський відділ поліції
поліція екскурсія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі