• Головна
  • Фестиваль «З Україною в серці» пройшов у Броварах
15:06, 7 грудня 2017 р.

Фестиваль «З Україною в серці» пройшов у Броварах

6 грудня у Броварах пройшов патріотичний фестиваль «З Україною в серці».

Ідея створити патріотичний дитячо-юнацький фестиваль виникла у Броварської мистецької агенції спільно з міським головою, а потім до них долучились управління освіти та відділ культури Броварів. Спочатку планували провести фестиваль «З Україною в серці» ще 14 жовтня на День захисника України, але через несприятливі погодні умови його перенесли на День Збройних Сил України  6 грудня.

Фестиваль «З Україною в серці» пройшов у Броварах, фото-1

«З Україною в серці»  дитячо-юнацький фестиваль-конкурс, свято патріотичної творчості, яке вперше проводиться у Броварах. Це надзвичайно різноманітний фестиваль, в якому приймають участь представники всіх жанрів мистецтва: читці, театральні колективи, хореографія, виконавці інструментальної музики, тощо. Всі учасники фестивалю отримали грамоти за участь, а кращих виконавців у своєму жанрі нагородили статуетки для гран-прі «З Україною в серці».

Фестиваль «З Україною в серці» пройшов у Броварах, фото-2

Надзвичайно важка місія, по визначенню хто з маленьких учасників фестивалю є найкращім, випала на плечі журі: Станіслав Малець, радник міського голови з питань АТО, майор збройних сил Україні у відставці; Станіслав Тьоркін, голова громадської організації «Захисники вітчизни»,  майор поліції; Марина Одольська, заслужена артистка України; Наталія Багмут, голова громадської організації «Броварська мистецька агенція»; Микола Шевер, керівник хореографічного колективу національної опери України, заслужений діяч мистецтва; Еліна Іващенко переможець проекту «Голос діти 3».

Саме вони визначали переможців у фестивалю у п’яти номінаціях (Хореографічне мистецтво, вокал, інструментальна музика, оригінальний жанр і читці). Головними критеріями визначення кращих номерів була тематика твору і професійна майстерність виконавця. До речі, переможцями стали: Капітанець Даніїл – учень 4 класу;Фролова Діана – учениця 6 класу; Павловська Ганна – учениця 4 класу; Коханець Вероніка – учениця 3 класу;

Хоч подібний фестиваль і проводився вперше, але уже є плани на майбутнє, а саме зробити його щорічним, щоб він охопив не лише Бровари, а і весь Броварський район. В планах на наступний рік також розділення одноденного фестивалю на два дні, щоб у перший  (5 грудня) проводились відбіркові тури, а уже 6 грудня, в День Збройних Сил України, був гала-концерт і церемонія нагородження переможців. Тому залигається лише побажати успіху фестивалю «З Україною в серці» і побачити через рік, які зміни з запланованих відбулись.

Фестиваль «З Україною в серці» пройшов у Броварах, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗУкраїноювсерці #фестиваль #дитячо-юнацькийфестиваль-конкурс #Бровари #ДеньЗбройнихСилУкраїни
Оголошення
live comments feed...