• Головна
  • «Вибір року – 2017»: житловий комплекс «Лісовий квартал» знову один із перших
16:04, 4 грудня 2017 р.

«Вибір року – 2017»: житловий комплекс «Лісовий квартал» знову один із перших

Експерти та споживачі, що брали участь у голосуванні за переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2017», вчергове підтримали ЖК «Лісовий квартал». Флагманський проект компанії «Альянс Новобуд», що займається комплексним розвитком одного з мікрорайонів Броварів, визнаний кращим у номінації «Житловий комплекс року комфорт-класу Київської області». Про це стало відомо під час урочистої церемонії нагородження переможців, що відбулася  минулої суботи в Regent Hill. Показово, що даний комплекс одержує статуетку «Вибір року» не вперше. У грудні минулого року «Лісовий квартал» уже перемагав у категорії «Житловий комплекс року Київської області».  

«Ми раді знову одержати визнання експертного співтовариства і простих українців, що брали участь в оцінці номінантів. ЖК «Лісовий квартал» продовжує розвиватися: з'являються нові будинки, удосконалюється інфраструктура, відкриваються соціальні об'єкти тощо. І якщо другий рік поспіль споживачі й експерти називають нас кращими, значить, ми рухаємося в правильному напрямку», – зазначила після одержання премії Ольга Момчилович, керівник служби маркетингу компанії «Альянс Новобуд».

Крім двох премій конкурсу «Вибір року» ЖК «Лісовий квартал» має у своєму активі перемогу в Загальнонаціональній програмі «Людина року – 2016» (номінація «Житловий комплекс року») і перемогу в премії «Український Будівельний Олімп» (номінація «Комфортне житло європейського рівня»).

Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» проводиться в Україні з 2001 року. Перемога в тій чи іншій номінації визначається за прозорою методикою, заснованою на підсумовуванні результатів маркетингового дослідження споживчих переваг, оцінки експертною радою якісних характеристик товару/послуги, висновків рекламної комісії щодо просування товару/послуги на ринку, думки високого журі й оргкомітету Фестивалю-конкурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...