книги
13:04, 4 грудня 2017 р.

Рецензія: "Маленький принц"

книги
Рецензія: "Маленький принц"

У дитинстві я, звичайно ж, читала один з найпопулярніших творів Антуана де Сент-Екзюпері, пам'ятаю багато цитат з цієї повісті, але ось сам сюжет забула. Завдяки вам, нашим читачам, "Маленький принц" став книгою тижня, і в мене з`явилась можливість перечитати казку в свідомому віці.

Рецензія: "Маленький принц" , фото-1

Повість «Маленький принц» можна включити в список тих книг, які буде корисно прочитати не тільки дітям, але й дорослим. Читаючи повість, відчуваєш себе дитиною і починаєш дивитися на навколишній світ іншими очима. Очима тієї дитини, якою ти колись був. Згадуєш свої дитячі мрії та надії. Адже з віком багато речей сприймаєш по-іншому. Ми повністю занурюємося в повсякденні проблеми, стаємо більш черствими і цинічними, і від того не цінуємо маленькі радості. Деякі можуть сказати, що це казка, де автор розписує банальні речі. Але як часто ми забуваємо про такі на перший погляд прості істини. 

Рецензія: "Маленький принц" , фото-2

«Маленький принц» - одна з тих книг, яку хочеться перечитувати знову і знову. Ця історія завжди буде актуальна. І думаю, що з кожним прочитанням, читач буде відкривати для себе щось нове. Ця історія дійсно нікого не залишить байдужим. Книга написана легкою, дитячою мовою, і в цьому її плюс. І ще один з плюсів повісті - це прекрасні ілюстрації, зроблені самим автором! Він не тільки талановитий оповідач, а й художник.

А які почуття і думки викликала повість у вас? Діліться в комментарях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги #читаємо #книжки #книгомани
Оголошення
live comments feed...