• Головна
  • Приміщення Броварської школи здавали в аренду
11:09, 30 листопада 2017 р.

Приміщення Броварської школи здавали в аренду

У 2015 році посадовими особами виконавчого комітету Броварської міської ради надано дозвіл на укладення договору оренди приміщення школи площею майже 100 кв м, вартістю майже 300 тисяч гривень.

Після чого, Управлінням комунальної власності Броварської міської ради вказане приміщення незаконно передано в оренду фізичній-особі підприємцю для розміщення ательє з виготовлення трикотажних виробів.

Так, майже 2 роки підприємець уприміщенні школи займався пошиттям та ремонтом одягу на замовлення та отримував прибуток.

Відповідно до Закону України «Про освіту», об’єкти освіти не можуть бути об’єктами оренди, оскільки приміщення закладів освіти можуть використовуватися виключно для цілей, пов’язаних з навчально-виховним процесом та дозвіллям дітей.

Прокуратурою Київської області домоглася скасування рішення міської ради, визнання недійсним договору оренди та повернення майна школі.

Таким чином, органи прокурати відновили порушені права дітей на використання приміщення школи для навчально-виховного процесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #школа #підприємці
Оголошення
live comments feed...