Створення першого Вільного простору у Броварах

Створення першого Вільного простору у Броварах, Карен Макарян

Петицію про створення у Броварах вільного простору для суспільства, створив Олександр Сергійович Плахов. Петицію підписали 23 людей з 250 необхідних.

Вільний простір — це платформа для розвитку громади, яка створення для налагодження комунікації в соціумі, збільшення колективного креативу, обміну цікавими ідеями, що позитивно вплине на спільноту міста. Також ця платформа підвищить культурний рівень мешканців. Жителі та гості міста матимуть можливість відвідувати різні цікаві інтеграційні та освітні заходи,  такі як: зустрічі з цікавими людьми, літературні вечори у новому форматі, тренінги, лекції, семінари, круглі столи, дискусії, стратегічні планування,  розмовні клуби, дитячі клуби, кінопокази фільмів, виставки, презентації ініціатив та громадських проектів, міські конференції, збори громадських організацій тощо.

Можливо ви чули про вільний простір, але під іншою назвою, а саме: освітній хаб, антикафе для волонтерських, просвітницьких,  молодіжних і дитячих проектів. 

Такі соціальні заходи підуть лише на користь, як броварчанам, так і гостям міста. Вони нададуть можливість бути креативним, розвиватись, дізнаватись щось нове і для молодідля, і більш дорослого покоління. Як бачите, створення Вільного простору відкриває шлях до широкого спектру можливих заходів та проектів, а це є дуже потрібно для броварчан.

Ознайомитись та підтримати петицію можна тут.

Читайте також: РЦ «ПЕРЕМОГА» потребує приміщення у Броварах

Петиція Бровари вільнийпрості освітнійхаб антикафе волонтерські просвітницькі молодіжні дитячіпроекти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі