• Головна
  • Рятувальники Броварського району провели тренування на ІП «Кока Кола Беверіджиз Україна Лімітед»
18:14, 22 листопада 2017 р.

Рятувальники Броварського району провели тренування на ІП «Кока Кола Беверіджиз Україна Лімітед»

22 листопада рятувальниками Броварського району було проведено комплексно-об’єктове тренування на ІП «Кока Кола Беверіджиз Україна Лімітед» в смт. Велика Димерка, повідомляє 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.

Навчальною метою заходу було відпрацювання практичних навичок та визначення готовності персоналу об’єкта до дій, передбачених відповідними планами та інструкціями в разі виникнення надзвичайних ситуацій.
У ході тренувань учасники визначили загальний стан об’єкта щодо техногенної та пожежної безпеки, відпрацювали алгоритм практичних дій з організації та здійснення заходів, передбачених планами реагування на надзвичайні ситуації, (локалізації і ліквідації наслідків аварій), визначили ступінь готовності спеціалізованих об’єктових формувань цивільного захисту.
Під час комплексно-об’єктового тренування рятувальники спільно із персоналом об’єкту практично відпрацювали умовну аварію з витіком аміаку на території підприємства та здійснили його осадження.
По закінченню було підведено підсумки заходу та наголошено на тому, що подібні навчання дають змогу більш оперативно реагувати на можливі надзвичайні ситуації та максимально швидко їх ліквідовувати.

Фото: 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рятувальники #Броварськийрайон #рятувальникипровелитренування #ІП"КокаКола"
Оголошення
live comments feed...