Мешканці Броваров вимагають створення третьої зміни у відділенні гемодіалізу в ЦРЛ

Мешканці Броваров вимагають створення третьої зміни у відділенні гемодіалізу в ЦРЛ, Карен Макарян

Петицію про створення  третьої зміни у відділенні гемодіалізу в БЦРЛ створила Вікторія Олександрівна Загородня. Петицію підписали 155 людей з 250 необхідних

Для тих хто не знає, гемодіаліз — один з методів позаниркового очищення крові. Ця процедура надзвичайно важлива, бо якщо її не провести вчасно, пацієнт може померти. Проблема полягає в тому, що цю процедуру потрібно постійно повторювати, а в БЦРЛ не вистачає можливості приймати всіх пацієнтів. От залишається їхати в інше місто (що з фінансової сторони досить затратно і не кожен може собі це дозволити). А якщо гемодіаліз не провести, то пацієнт може померти від інтоксикації організму.

На жаль, у нашій області дуже багато хворих потребують проведення гемодіалізу, але на даний момент в Броварській центральній районній лікарні працює всього дві зміни, які фізично не може прийняти всіх хто потребую цю процедуру. Тому було прийнято рішення, створити третьою зміну відділення гемодіалізу, що дозволить приймати більше пацієнтів і врятувати не одне життя.

Ознайомитись та підтримати петицію можна тут.

Читайте також:Броварський пологовий будинок без гарячої води.

БЦРЛ гемодіаліз петиція Бровари Броварськийрайон здоров’я лікарня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі