
16:09, 14 листопада 2017 р.
Економія енергоресурсів - одне з приіоритетних завдань сьогодення
14 листопада під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконкому, повідомляє Броварська міська рада.
Прийнято 21 рішення, серед яких: «Про надання субсидій на оплату за житлово-комунальні послуги та пільг особам за адресою фактичного місця проживання», "Про надання адрес", "Про надання статусу", та ряд інших рішень.
Серед прийнятих - рішення "Про схвалення проекту Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) міста Бровари на 2017 - 2020 роки". Так, за інформацією розробників, у ході реалізації даної програми очікується зменшення, у порівнянні з 2010 роком, рівня витрат паливно-енергетичних ресурсів до 30-50%, доведення частки відновлювальних джерел енергії до 20% та забезпечення економії обсягів споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними організаціями та установами на 12-15 % від базового.

Фото —Броварська міська рада.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:13
20 червня
17:50
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Сучасна сантехніка для комфорту та стилю у ванній кімнаті від компанії ПП "Акватерм Україна"
Новини компаній
12:29
17 червня
ТОП новини
Оголошення
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня