16:03, 2 листопада 2017 р.

Проект ЮНІСЕФ «Age Matters»

 02 листопада 2017 року в приміщенні малої зали Броварської райдержадміністрації, в рамках реалізації захоплюючого дослідницького проекту ЮНІСЕФ під назвою «Age Matters», була проведена робота фокус-групи з підлітками Броварського району, повідомляє Броварська районна державна адміністрація.

ЮНІСЕФ в партнерстві з Youth Policy Labs (YPL), дослідницьким центром, який займається молоддю і базуються в Берліні (Німеччина), проводить консультації з підлітками в 5 країнах: Вірменія, Болгарія, Румунія, Казахстан і Україна. 

Метою даної програми є проведення дискусій з підлітками про те, у скільки років молоді люди вважають, що їм можна робити певні речі в житті, наприклад, одружуватися / виходити заміж, кидати школу для пошуку роботи і т.д., розуміння політики і законів, які впливають на здатність підлітків реалізовувати свої права. 

Робота фокус-групи була реалізована головою Громадської ради при Броварській райдержадміністрації Чайковською Людмилою та партнерами ГО «Молодіжна Альтернатива» Людмилою Кудіною та Олександрою Рязанцевою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проект #ЮНІСЕФ #«AgeMatters»
Оголошення
live comments feed...