Проект ЮНІСЕФ «Age Matters»

 02 листопада 2017 року в приміщенні малої зали Броварської райдержадміністрації, в рамках реалізації захоплюючого дослідницького проекту ЮНІСЕФ під назвою «Age Matters», була проведена робота фокус-групи з підлітками Броварського району, повідомляє Броварська районна державна адміністрація.

ЮНІСЕФ в партнерстві з Youth Policy Labs (YPL), дослідницьким центром, який займається молоддю і базуються в Берліні (Німеччина), проводить консультації з підлітками в 5 країнах: Вірменія, Болгарія, Румунія, Казахстан і Україна. 

Метою даної програми є проведення дискусій з підлітками про те, у скільки років молоді люди вважають, що їм можна робити певні речі в житті, наприклад, одружуватися / виходити заміж, кидати школу для пошуку роботи і т.д., розуміння політики і законів, які впливають на здатність підлітків реалізовувати свої права. 

Робота фокус-групи була реалізована головою Громадської ради при Броварській райдержадміністрації Чайковською Людмилою та партнерами ГО «Молодіжна Альтернатива» Людмилою Кудіною та Олександрою Рязанцевою.

Проект ЮНІСЕФ «AgeMatters»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі