Гелловін
09:13, 31 жовтня 2017 р.

Цукерка або життя?

Гелловін

Напевно всі знають, що в ніч з 31 жовтня на 1 листопада безліч країн святкує Гелловін. Здавалось, що тут такого, святкують та й грець з ним! Але за останні роки, воно почало набирати популярність і в Україні.  Колись це було свято кельтів, які в цей день відмічали перехід на зимовий сезон, та кінець сбору врожаю. Вони вірили, що саме в цей день в світ живих могли потрапити привиди та створіння із світу мертвих, настільки тісний зв'язок з потойбічним був у цю ніч. Саме через це кельти і вдягались у звірячі шкури, щоб відігнати привидів, та гасили світло в своїх помешканнях, щоб не звертати на своє помешкання зайвої уваги. Також, було прийнято залишати ласощі для духів біля свого будинку. Люди збиратись біля вогнища з друїдами, які приносили в жертву тварин, після чого кельти брали священний вогонь та несли його в гарбузі-світильнику до себе додому. Не даром вогонь несли у гарбузі, бо він відлякував злих духів та і був символом закінчення збору врожаю.

Ні для кого не є секретом, що найгучніше Гелловін святкують в США та Канаді. Звісно зараз в цей день ніхто не приносить в жертву тварин біля вогнища, але інші елементи свята залишились, або трішки видозмінились. Наприклад: зараз одягають не шкуру звірів, а костюм (бажано з щоб він був моторошним). Не залишають солодощі для духів поблизу свого будинку, а роздають їх дітям, що в цю ніч у костюмах до них навідуються. Ловлять яблука з діжки повної води, розповідають моторошні історії, тощо.

На сьогоднішній день безліч країн святкуютьГелловін: Австралія, Франція, Китай, Ірландія, Англія, Шотландія, Мексика, Японія, Америка, Канада, Філіппіни, та інші. В Україні це свято відмічає в основному молодь, але хто знає, можливо вже через 10 років це свято ми будем відмічати ще гучніше ніж в інших країнах світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гелловін #31жовтня.
Оголошення
live comments feed...