• Головна
  • На розширеній оперативній нараді були розглянуті важливі питання життєдіяльності міста
16:42, 30 жовтня 2017 р.

На розширеній оперативній нараді були розглянуті важливі питання життєдіяльності міста

30 жовтня під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського  відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста, повідомляє Броварська міська рада.

За інформацією керівника Броварського районного центру лабораторних досліджень, минулого тижня зафіксовано 788 випадків захворювань на грип та ГРВІ. Спостерігається поступовий зріст рівня захворюваності на данні хвороби. У школах міста через хворобу на минулому тижні були відсутні 9,9 % учнів, у дошкільних навчальних закладах - 6,3 % дітей. Спеціалістами Центру проведено обстеження на дотримання санітарно-гігієнічного режиму Броварського міського територіального центру соціального обслуговування. Взято зразки страв, харчових продуктів, змиви з посуду після миття. За результатами проведених аналізів будуть надані рекомендації по усуненню виявлених недоліків.

 У школах міста розпочались осінні канікули. З метою економії коштів, температура подачі енергоносія на час проведення канікул буде знижена.

Надійшла вакцина для щеплення дітей від кору. Учнів шкіл та вихованців дошкільних навчальних закладів планується вакцинувати до кінця поточного року. Також, до аптек міста надійшла вакцина проти грипу. Вартість вакцини близько 160 грн.

У відділеннях Центральної районної лікарні на лікуванні перебуває 718 пацієнтів, у Центральній дитячій лікарні – 118 дітей.

На минулому тижні У Броварському пологовому будинку народилось 27 дітей. В ніч з п’ятниці на суботу  було пошкоджено стаціонарний телефонний зв'язок з відділеннями Центральної районної лікарні. В зв’язку з цим,  головуючий надав доручення вивчити питання можливості встановлення мобільного резервного зв’язку.

На поточному тижні до екстреної медичної допомоги надійшло 259 звернень, 91 з них передано до служби невідкладної допомоги.

До всіх  багатоквартирних  будинків у Броварах налагоджена подача теплоносія.  З 16 жовтня   опалення подано до 80 % житлового фонду. Найближчими днями в  інших 20 %  житлових будинків вирішиться проблема із завоздушенням системи опалення, також, поступово було вирішено питання подачі тепла до багатоквартирних житлових будинків, де  мешканці встановили батареї із звуженим діаметром труб у будинках та терморегулятори, що призвело до розбалансування системи.

Комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» продовжує роботи з коронації дерев та прибирання опалого листя. Завершені роботи з підготовки спецтехніки для роботи у зимовий період з метою утримання доріг та тротуарів у належному стані.

Тривають ремонтні роботи між будинкових проїздів по вул. Героїв УПА 17-в,  вул. Блока, вул. Незалежності, 16, вул. Короленко (біля «Алеї кохання»).

Фахівцями Управління соціального захисту населення здійснено перерахування житлових субсидій за жовтень. Власникам 532 домогосподарств перераховані кошти  в рамках програми з монетизації субсидій.

Головуючий надав доручення провести інвентаризацію об’єму робіт виконаних та запланованих робіт по зрізанню дерев-сухостоїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оперативнанарада #грип #ГРВІ
Оголошення
live comments feed...