Прем'єри
09:00, 26 жовтня 2017 р.

Прем'єри кіно цього тижня

Прем'єри

Цей тиждень для любителів кіно видався на славу. Стільки прем'єр, хоч би часу вистачило встигнути все перегляну.

Почнемо з мультфільму, комедія для всієї сім’ї. Ми – монстри! Легка та смішна комедія, на яку можна піти з дітьми, та ще й напередодні Геловіну. Тут навіть нічого додати, крім того, що: однозначно перегляд для всіх обов’язковий! 

Продовжує також містична комедія: ПАРАнормальний обмі. Сюди вже з дітьми до 16 років не сходиш, але сходити з дівчиною, подругою, другом, або компанією однозначно можна. Що ж ще піддінить ваш настрій у такі прохолодні осінні дні, як не хороша комедія в хорошій компанії друзів.

Гідну конкуренцію попереднім фільмам може дати українська аутентична трагікомедія: Мир Вашому дому! Вікове обмеження всього лиш 12 років, тому переглянути сучасний український кінематограф зможе майже кожен бажаючий. Сходити на цей фільм просто необхідно, щоб дізнатись: на якому рівні зараз знімають вітчизняне кіно.

Щось забагато комедій, чи мені одному так здається? Але не хвилюйтесь, розбавить цей гумористичний тиждень фільм: Геошторм. Це бойовик, фантастика, на напевно одну з улюблених тем Голлівуду – стихійні лиха. Ми вже бачили такі фільми як Післязавтра, або 2012, та ще безліч менше відомих. Чи виділиться ця картина чимось особливим можна буде лише переглянувши самостійно.

Також одна з улюблених тем Голлівуду є прибульці загарбники, які майже завжди налаштовані проти землян. Саме такій фільм: Скайлайн 2. Це фантастика, бойовик, для дітей від 12. На перший погляд: нічого особливого, простий фільм для відпочинку, але хто знає?

Завершує наш список фільм жахів: Пила 8. Дітям до 18 краще не дивитись, цю картину. Фільм Пила якщо не бачили, то чули точно всі. Слова тут зайві, якщо вам сподобались попередні фільми, однозначно потрібно переглянути і цей, а якщо ні, то можливо хоч спробувати варто? Хоча, з приводу «спробувати варто» я не впевнений.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кіно #кінотеатр #прем'єри
Оголошення
live comments feed...