Реклама
16:07, 1 липня 2017 р.

Ізолон, купити

Реклама

Процес вибору теплоізоляційного матеріалу часто ускладнюється тим, що спочатку немає можливості дізнатися наслідки його застосування, тому широко розрекламовані засоби користуються значно більшою популярністю, хоча часто не підходять для конкретних завдань. Виявляється, більшість покупців і не в курсі, що вибрати ізолон, купити його - це простіше, часто дешевше і монтаж його комфортніший.

Цей тонкий і досить ефективний утеплювач знаком далеко не всім, цікаво, що частіше чули про нього власники бань і саун, а також квартир, в яких виникла необхідність створити теплоізоляцію за радіаторами опалення або на лоджії (заскленому балконі). Ізолон має дві основні форми випуску - з фольгою і без, при цьому в основі його лежить поліетилен. На даний момент зустрічаються три типи изолона на основі поліетилену: зшитого фізично, зшитого хімічно, незшитого. Останній вид поступається першим за всіма своїми характеристиками. Бренд Monoisol виробляє ізолон з дотриманням усіх сучасних стандартів.

Цікавий факт, ізолон технологія розроблена японцями, при цьому вона застосовується крім будівництва в багатьох галузях від машинобудування до взуттєвої промисловості. Для споживачів в будівельній галузі головним критерієм вибору даного матеріалу стає його товщина, він в порівнянні з будь-якими іншими, дуже тонкий, а також еластичність. Крім того, при правильному монтажі, тобто проклеювання спеціальним скотчем, ізолон володіє паронепроніцаемостью, гідронепроніцаемостью, добре утримує тепло і прекрасно звукоїзоліруєт.

На даний момент ізолон випускається в рулонах, що полегшує транспортування і укладання. Для кінцевого споживача важливо правильно оцінити розміри утеплюваної або звукоізоліруємой площі, що дозволить, не переплачуючи, купити ізолон необхідної товщини і довжини. Інтернет-гіпермаркет STROYPLOSHADKA.UA поряд з іншими видами теплоізоляційних матеріалів пропонує ізолон товщиною від 2 до 10 мм, фольгований і нефольгований, крім того, є сучасний варіант з самоклеющейся поверхнею, комфортний для нанесення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...