
09:29, 11 травня 2017 р.
У Броварах можливі аварії на тепломережах
До уваги керівників підприємств, установ, організацій, житлово-експлуатаційних контор і громадян міста Броварів!
Згідно до затвердженої програми випробувань водяних теплових мереж КП „Броваритепловодоенергія” на гідравлічну щільність в м. Бровари з 10 травня по 31 травня 2017 року будуть проводиться гідровипробування теплових мереж під тиском 16 кг/см2.
При виявленні протікання або слабких парень на трубах і радіаторах опалення в приміщеннях необхідно терміново звернутися в аварійну службу теплових мереж „Броваритепловодоенергія”, або в відділ звернення громадян міськвиконкому Броварської Міської Ради.
На вулицях або садибах можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалів з викидами гарячої води на поверхню.
Власники підвальних приміщень, в яких зберігаються матеріальні цінності і через які (або поряд з якими) проходить теплова мережа, повинні вжити заходів по їх збереженню на випадок пошкодження тепломережі.
Громадяни!
При виникненні провалів і появі на поверхні гарячої води будьте обережні, попереджайте дітей про небезпеку. Не наближайтесь самі і не допускайте дітей до провалів і місць витоку гарячої води.
Про виникнення провалів повідомляйте по телефону:
5 - 24 - 65, 4 - 61 - 21 аварійна служба теплових мереж „Броваритепловодоенергія”
6 - 11 - 11 відділ звернення громадян міськвиконкому Броварської Міської Ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
17:17
2 квітня
09:00
2 квітня
08:25
31 березня
15:17
30 березня
Оголошення
11:48, 1 квітня
1
15:17, 1 квітня
14:48, 29 березня
13
13:38, 27 березня
10
10:43, 24 березня
1