• Головна
  • Вдалі виступи броварських плавців у Харкові
18:00, 19 квітня 2017 р.

Вдалі виступи броварських плавців у Харкові

З 12 по 15 квітня у  Харкові відбувся Кубок України серед дорослих та чемпіонат України серед молоді з плавання. Участь у змаганнях взяли чоловіки, жінки, дівчата до 17 років та хлопці до 18 років з усієї країни.

У складі команди Київщини виступали і спортсмени з Броварів. Броварчани - майстри «блакитних доріжок» були серед кращих. Так, призерами дорослого Кубку України стали: Заслужений майстер спорту Валерій Димо, який був третім на 100м і 200м дистанціях брасом. Жіноча збірна області стала другою в естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем, до складу якої увійшли й броварські плавчині.

Чемпіонами України серед молоді стали Микита Помазан (50 і 100 метрів брасом), Ольга Савченко (400 метрів комплексним плаванням) та броварські плавці у складі збірної Київщини в естафетах 4 по 100 (жінки) та 4 по 200 вільним стилем (чоловіки).

Нагадаємо,

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Бровари #спорт #броварськіплавці #КубокУкраїнисереддорослихтачемпіонатУкраїнисередмолодізплавання